Закриття табірної зміни у пришкільному таборі «Веселка»

21 червня 2017 року відбулося урочисте закриття табірної зміни у пришкільному таборі «Веселка». Чотирнадцять днів промайнули так швидко! Але кожен день у таборі для учнів був цікавою, новою історією, яка наповнювалася веселим дитячим сміхом, відкриттями, здивуванням та очікуванням чогось нового.

Вихованці табору підготували святкову концертну програму «З «Веселкою» по життю». Кожен загін підготував виступ. Діти танцювали, співали, згадували цікаві миттєвості табірного життя. Під час концерту вихованці таборів показали найкращі номери. Найактивніші вихованці були нагороджені подяками та грамотами під час музичного дійства.

Також вихованці табору взяли участь в захоплюючому квесті – пошуці Солодкого дерева. Завзято, активно та весело школярі бігали шкільним подвір'ям у пошуках скарбів та підказок.  Вихователі постаралися і надійно заховали солодкий скарб.

День пройшов насичено та цікаво, діти із задоволенням після концертної програми танцювали на святковій дискотеці та ласували скарбом з Солодкого дерева.

Бажаємо вам, діти, гарного подальшого літнього відпочинку, набратися сил, здоров'я, приємних вражень. А школа буде чекати вас у вересні!

ДЕНЬ ТЕАТРУ

20 червня у пришкільному таборі «Веселка» відзначили День театру. Метою проведення були організація якісного відпочинку дітей та  сприяння їхньому духовному розвитку.

 

З нагоди цього свята в літньому таборі праці та відпочинку діти влаштували театральні імпровізації. Діти підготувалися до інсценізації уривків казки «Троє поросят» та виявили неабиякі акторські здібності. 

День музичних розваг

Незважаючи на несприятливі погодні умови, табір «Веселка» на базі Олександрівської ЗОШ продовжує свою творчу діяльність. І 19 червня у таборі був знову присвячений музиці, тому було проведено і організовано День музичних розваг. З самого ранку у школі лунала музика і дітки навіть не звертали уваги на маленький дощик, який почався під час ранкової зарядки, адже музика може все!

В рамках музичного дня було проведено конкурс «Пісня збирає друзів». Перед табористами стояло складне завдання: придумати свою власну пісню в загоні, а потім проспівати для всіх. Дітки креативно попрацювали, більшість пісень були про табір, відпочинок, а також про них самих.

Потім школярі змагалися по вікових категоріях у конкурсі "Вгадай мелодію". Представникам команд пропонувалося прослухати 10 відомих пісень різного жанру, а дітки називали назву пісні та виконавця.

 

День пройшов насичено та цікаво, діти із задоволенням приймали участь у запропонованих конкурсах та завданнях.

В здоровому тілі – здоровий дух

Чергові спортивні змагання відбулися в таборі праці та відпочинку «Трудівник» 16 червня.

Десятикласники зіграли футбольний матч з вихованцями табору «Веселка». Це вже не перший поєдинок між командами, але кожна зустріч – серйозне випробування для обох команд. Адже, юні спортсмени завзято боряться за перемогу і віддавати першість не поспішають.

Сьогодні, Фортуна була на боці 10-тикласників і ворота суперника були взяті 2 рази. Тож, вітаємо з перемогою!

Ь Н Е Д    И К А П В А Н (ДЕНЬ НАВПАКИ)

Сьогодні 16 червня, в таборі «Веселка» – День навпаки. А це означає, що в цей день можна і потрібно ходити і робити все не так, як завжди! «Поганого вечора, Країно Навпаки! Прощавайте!», – так вихователі табору привітали дітлахів і запропонували дітям прожити цей день за такими правилами:
1. Замість зарядки – дискотека. 

2. Дівчатам потрібно переодягнутися в хлопців, хлопцям – в дівчат. 

3. У їдальню заходити спиною уперед. 

Загалом, робити усе, щоб було навпаки, незвично і весело.

Вигляд хлопчиськ в платтях і з бантиками на голові вбиває наповал. А дівчати цього дня неможливо взнати і відрізнити від парубків. Переодягнутими діти ходили недовго, але незабутні емоції і враження залишаються дуже надовго.

Також діти уявили себе рекламодавцями і намагалися продати за допомогою створеної реклами зовсім непотрібні та безглузді речі: обгортку від цукерки, списаний зошит, пляшку з-під води, коробку з-під подарунка і т.д. школярі творчо і серйозно підійшли до завдання, тому й всі товари були успішно продані.

Вихованцям дуже сподобався сьогоднішній день у таборі, і вони побажали, що краще, якби в нашій країні стало все навпаки – прийшов мир, спокій, благополуччя в кожну українську родину, а всі хворі стали здоровими.

Екскурсія рідною Олександрівкою

15 червня вихованці шкільного табору праці та відпочинку «Трудівник» вирушили на екскурсію рідним селом Олександрівка. В ході краєзнавчого маршруту діти дізналися про історію села, її  жителів та пам'ятні місця.

Десятикласники ходили знайомими місцями, але вже зовсім по-іншому розглядали річку Молочну, урочище  Сотнисько, дорогу на сусіднє село Тайниця та ін. Адже саме з цими та іншими місцями пов’язано багато легенд та цікавих історій.

Тож екскурсія надовго залишиться у пам'яті школярів.

Майстер клас з орігамі

Орігамі…Тисячолітня традиція або нове сучасне захоплення?

Саме на це питання належало відповісти учасникам майстер-класу, який проходив на базі пришкільного оздоровчого табору «Веселка» 15 червня. В ході заняття присутні ознайомилися із технікою роботи. Це була нескладна робота – виготовлення паперового журавлика. Адже саме цей птах у японській міфології (звідки й походить мистецтво) є символом довголіття.

Після цікавого викладу історії орігамі, всім присутнім була надана можливість самим спробувати створити маленьке диво.

Як відомо, діти дуже спостережливі та чуйні. Як «театр» починається з вішалки, так і сприйняття починається з першого враження. Всі, хто відвідав такий незвичайний майстер-клас, просто впевнені – враження від побаченого переростуть у постійне захоплення цим видом мистецтва. Адже орігамі дуже цікаве, а головне – доступне для кожного.

Екскурсія в пожежно-рятувальну частину № 20

14 червня дітлахи з оздоровчого табору «Веселка» побували у пожежно-рятувальній частині № 20, яка розташована у м. Жашків. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Працівники пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу приміряти костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Старший пожежний рятувальник звернув увагу учнів на  причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

        Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїзм  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

День сучасної пісні

13 червня в пришкільному оздоровчому таборі «Веселка» було проведено День сучасної пісні.

Ранок вихованці розпочали веселою зарядкою під ритмічні мелодії. Потім продовжили роботу у невеликих групах. Завданням кожної було створити торгову точку/магазин і написати або відшукати з репертуару виконавців пісню, яка б відповідала асортименту, тематиці новоствореного закладу торгівлі. Діти творчо та креативно підійшли до завдання, вони завзято трудилися над оформленням торгового місця, пошуком музичного супроводу і т.д.

Ще одним цікавим завданням було створити танець загону під задану музичну композицію.   У виконанні цього завдання допомогли дівчата з трудового табору.

Цілий день на території табору «Веселка» лунали веселі пісні та дитячий невимушений сміх.

Допомога від трудового табору

Вихованці трудового табору «Трудівник» 13 червня вирушили на допомогу вихователям у пришкільний оздоровчий табір «Веселка».

Десятикласники залюбки провели з молодшими школярами веселу ранкову гімнастику на свіжому повітрі під веселі мелодії.

Також дівчата-старшокласниці залюбки допомогли дітлахам з «Веселки» у підготовці до Дня музики: вони разом розучували пісні та працювали над створенням танцю загону.

Поки дівчата з «Трудівника» натхненно працювали у пришкільному таборі відпочинку, хлопці продовжували працювати на території та у приміщенні навчального закладу.

 Поїздка на батути

12 червня вихованці пришкільного оздоровчого табору «Веселка» відвідали безкоштовні батути, які розташовані у м. Жашків за сприяння народного депутата Ничипоренка В.М. Діти отримали величезне задоволення від стрибків на надувних атракціонах та спускання на гірках.

          Додому всі повернулися повними позитивних вражень і трішки стомленими.

 День спортивних захоплень

Кожна людина має свої власні захоплення… Та спільним захопленням для всіх поколінь є спорт. Адже він допомагає людині бути здоровим, сильним, витривалим, виховує силу волі.   

Щоб черговий раз довести школярам, що необхідно займатися спортом та дотримуватися здорового способу життя, вихователі пришкільних таборів відпочинку «Трудівник» та «Веселка» об'єднали зусилля і спільно провели День спортивних захоплень 9 червня. 

Учні завзято змагалися в різних спортивних дисциплінах, займалися  на тренажерах,  а в кінці – завзято зіграли у футбол. Перемогу у грі, не зважаючи на вік, вибороли молодші школярі.  

Такий активний день переконав, що діти мають гарну спортивну форму, ведуть  здоровий спосіб життя…

Вироби з сірників

«Сірники дітям не іграшка!» - так батьки вчать своїх дітлахів. Та майстер-клас виробів із цього матеріалу, який був проведений у таборі «Веселка» 8 червня,  довів протилежне: сірники можуть бути чудовим предметом для гри та творчості. Головне – знайти правильний підхід до цього незвичного матеріалу для рукоділля. Адже сірники - це досить таки доступний і недорогий матеріал, сконструювати на основі якого можна все що завгодно, починаючи від маленького будиночка і закінчуючи цілими архітектурними спорудами.

Зробити вироби з сірників справа не складна, проте вона вимагає наявність вільного часу, акуратності і скрупульозності.  Конструювання з сірників - прекрасний досвід та допомагає у розвитку дрібної моторики, точності в рухах, уважності до дрібних деталей, а також сприяє творчій активності та формування естетичного смаку. Довгий і терплячий процес збирання дрібних частин в одне ціле є хорошим тренуванням для нервової системи людини.

Вихованці табору «Веселка» завзято трудилися над власними шедеврами з сірників. Клопітка праця тривала досить довго, та діти залишилися задоволені результатами своєї нелегкої праці. 

Екскурсія до зоопарку «Золотий фазан»

Вихованці табору відпочинку «Веселка» 7 червня здійснили екскурсію до бази відпочинку та біопарку «Золотий фазан», який знаходиться у с. Вишківське. Це не просто зоопарк чи місце відпочинку! Це справжній рай для відпочинку людей будь-якого віку.

У заповіднику проживає понад 30 різновидів тварин: верблюди, кенгуру, лами, олені, лані, різноманітні мавпи та ін. На пташиному дворі знайшли собі затишне житло понад 100 різноманітних птахів: фазани, папуги, павліни, голуби, качки, лебеді та ін. В річці живуть всілякі риби.  Різноманіття жителів зоопарку просто вражає…

На території «Золотого фазану» можна побачити поні та ослика, які вільно прогулюються територією, скубуть травичку та з радістю катають дітлахів. Також на території зоопарку е великий батут та чудовий дитячий майданчик.

Діти весело спостерігали за жителями біопарку, відпочивали, насолоджувалися природою і в чудовому настрої повернулися в рідну Олександрівку.

День здоров'я

6 червня 2017 року в дитячому пришкільному таборі «Веселка» Олександрівської ЗОШ був проведений День здоров’я. Мета дня - привернути увагу дітей до питань охорони здоров'я, залучити підростаюче покоління до здорового способу життя.

День розпочався лінійкою, потім - обов'язкова ранкова зарядка. У загонах були проведені бесіди «Ми обираємо здоровий спосіб життя», «Корисні та шкідливі мікроби». Цікаво і завзято діти брали участь у конкурсах та вікторинах.

Завершили День здоров'я рухливими іграми та розвагами вихованців на свіжому повітрі.

Окрасою та важливою подією цього насиченого дня став футбольний поєдинок між учнями. Гра була насиченою, цікавою та непередбачуваною. Адже обидві команди завзято прагнули до перемоги. Тож футбол закінчився впевненою нічиєю.

Свято було насиченим, цікавим та змістовним, а дітлахи з гарним настроєм та масою позитивних емоцій повернулися додому.

 

«Трудовий десант»

Вихованці пришкільного табору праці та відпочику «Трудівник» продовжують працювати на пришкільних ділянках. Школярі завзято боряться з бурянами та поливають рослини.

Поряд з працею, десятикласники не забувають про відпочинок та активний спосіб життя. Тож після виснажливої праці, вони завзято займаються спортом на тренажарах, що розташовані в тіністиму парку на подвірї школи.

 Робота у садку

Вихованці табору «Трудівник» на базі Олександрівської школи 2 червня трудилися у шкільному садку та на гарних клумбах біля школи.

Дівчата та хлопці дружньо та завзято трудилися для того, щоб садок був без бур'янів, а на шкільних клумбах цвіли квіти, а не буяли шкідливі рослини.

День дитячої творчості

Яскравими та неймовірно прекрасними малюнками прикрасили подвір’я школи вихованці пришкільного оздоровчого табору «Веселка». Ця креативна подія відбулася в рамках Дня дитячої творчості 2 червня 2017 року. Школярі захоплено вимальовували крейдою свої оригінальні фантазії, висловлюючи при цьому активну життєву позицію: «Бажаємо миру Україні та у всьому світі!».

     Щойно розпочався конкурс, юні художники швидко зайняли відведені території на подвір'ї школи, й за лічені хвилини асфальт перетворився на  справжню казку або витвір мистецтва.

Приємно відзначити, що всі роботи виявилися різноплановими, яскравими, несподіваними, це був справжній феєрверк дитячої фантазії. Юні художники продемонстрували свою надзвичайну уяву та неабиякий художній талант.      

Головним результатом заходу були дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх.