Технології 10  клас. Варіативний модуль «Технологія матчворку»

(конструювання із сірників).

         Сірники – найпростіший і найдоступніший виробний матеріал, який тільки можна собі уявити. Вони відкривають широкі можливості для творчості і дозвілля. Крім того сірники – це відміний матеріал для складання різних головоломок, що одночасно є і навчаням і забавою.

         У світі ця техніка не дуже поширена, але має багато прихильників, завдяки тому, що займаючись цією справою, можна набути багато ціних навичок та розвинути або вдосконалити деякі риси свого характеру. Крім того, конструювання моделей із сірників дає можливість проявити безкінечне терпіння, гарно розвинену уяву, талант конструктора та творчі здібності.

         Для виготовлення виробів у цій техніці потрібен недорогий та всім доступний матеріал – сірники, клей,  канцелярський ніж або лезо,  уява, фантазія, терпіння. І

    тепер починаємо будувати кубик, будинок, меблі, тварин.

Сірники хороший матеріал для виготовлення сніжинок.

Ідея досить проста. Вирізаємо із картону макет майбутньої сніжинки. Покриваємо поверхню тонким слоєм клею і акуратно закладаємо всю картонку використаними сірниками чи сірниками і голівками.

От і все. Сніжинки готові. Саме складне – це підібрати форму шаблону. Враховувати треба розмір і кількість рядів сірників.

Виготовлення новорічної листівки